«
  1. Anasayfa
  2. Gündem
  3. AK Parti Seferihisar İlçe Başkanı Ahmet Aydın’ın Muhtarlar Günü Mesajı

AK Parti Seferihisar İlçe Başkanı Ahmet Aydın’ın Muhtarlar Günü Mesajı

ak-parti-seferihisar-ilce-baskani-ahmet-aydinin-muhtarlar-gunu-mesaji.jpg

Memleketimizin en doğusundan en batısına, hemşehrilerimizin hemen her derdinde her sevincinde kapısını çaldığı kıymetli değerlerimiz, muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar Günü kutlu olsun.

 

Köklü geleneği ile muhtarlık kurumu mahalli idarede üstlendiği önemli görevlerle devletin elini ülkemizin en uzak coğrafyasındaki vatandaşlarımıza dahi hissettirmektedir. Hizmetin her bir vatandaşımıza eksizsiz ulaşması noktasında yeri yadsınamaz olan muhtarlarımız dün olduğu gibi bugün de görevlerinin idaresinde pek çok özveride bulunup ülkesine hizmet etmektedir. Bizler de canla başla çalışan kıymetli muhtarlarımızla kol kola yürümekten büyük bir keyif alıyoruz. Aynı heyecan ve hizmet aşkıyla şehrimize hizmet ediyoruz. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önerisi ile 2015 yılından beri Muhtarlar Günü olarak kutlanan bugün de yüce devletimiz ile aziz milletimiz arasındaki en önemli köprü görevini gören kıymetli muhtarlarımızın gününü bir kere daha kutluyor, görevi başında şehit olan bütün muhtarlarımıza Cenab-ı Hak’tan rahmet diliyorum.

 

İlçemizdeki muhtarlarımızla birlik ve beraberlik içerisinde en güzel katkıları sunmaya, azim ve kararlılıkla Güçlü Seferihisar hedeflerimize yürümeye devam edeceğiz.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir Cevap Yaz

Yerel Haber Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *