«
  1. Anasayfa
  2. Gündem
  3. Kütahya Porselen, Ankara Kahve Festivali’nde Kahve Tutkularıyla Buluştu

Kütahya Porselen, Ankara Kahve Festivali’nde Kahve Tutkularıyla Buluştu

kutahya-porselen-ankara-kahve-festivalinde-kahve-tutkulariyla-bulustu.jpg

Fark yaratan tasarımlarıyla kahve keyfini taçlandıran Kütahya Porselen, 23-25 Eylül’de Bilkent Center’da gerçekleşen Ankara Kahve Festivali’nde yerini aldı. NG Coffee Roastery’nin iyi kahve yapma teknikleri üzerine gerçekleştirdiği barista etkinlikleri ve ünlü Şef Rafet İnce’nin hazırladığı kahveli smoothie seçenekleri ile yüzlerce kahve severi standında ağırlayan Kütahya Porselen, modern ve fark yaratan yeni nesil kahve takımlarını da katımlımcıların beğenisine sundu. 

  

“İyi Kahve İyi Porselen” mottosu ile kahve severlere trend belirleyen, çağdaş ve çevre dostu kahve fincanları sunan Kütahya Porselen; 23-25 Eylül’de Ankara Bilkent Center’da kahve tutkunları ile bir araya geldi. Türk kahvesi, Cappucino ve Espresso fincanları, yeni nesil kahve takımları, mug bardaklar ve barista kahve filtreleri ile kahve keyfini taçlandıran Kütahya Porselen, modern ve fark yaratan yeni nesil tasarımlarına yer verdiği standında kahve severlere özel etkinlikler de düzenledi. 

 

Şef Rafet İnce’den “Kahveli Smoothie Deneyimi”

NG Coffee Roastery baristaları tarafından hazırlanan birbirinden özel ve lezzetli kahvelerin kahve tutkunlarının beğenisine sunulduğu Kütahya Porselen standı, özel etkinliklere ve eğlenceli yarışmalara da ev sahipliği yaptı. Şef Rafet İnce “Kahveli Smoothie Deneyimi”  etkinliğinde katılımcılara kahveli özel lezzetler sunarken, tahmin yarışmaları da düzenlendi. Kazananlara Kütahya Porselen kahve fincan takımlarının hediye edildiği yarışmalar yüzlerce kahve severin yoğun ilgisi ile karşılandı.

 

Kahve keyfinin en güzel yerinde 

Modern ve amorf formuyla yeni nesil tasarım anlayışının benzersiz bir örneği olan Crash; modern tasarımın bir diğer örneği Favo; popüler sanatı yansıtan, dinamik, eğlenceli ve zamansız bir koleksiyon Briscambille kahve fincanları Kütahya Porselen standında katılımcılarla buluştu.  İşlevselliği estetik ile buluşturan, yaklaşık 45 derecelik eğimde bile kaymayarak tabaklarında sabit kalabilen fincanları ile Pilea kahve takımı yoğun ilgi görürken; tüm zamanların ruhunu bilge kadınların gözleriyle sofralara taşıyan zamansız koleksiyon Sophia Femina kahve takımları, barista kahve filtreleri ve daha birçok seçenek de Kütahya Porselen standında yer aldı. 

                                                                                                                 

Kütahya Porselen, 6-9 Ekim’de İstanbul KüçükÇiftlik Park’ta düzenlenecek İstanbul Kahve Festivali’nde ve 7-9 Ekim’de İzmir Arena’da gerçekleşecek İzmir Kahve Festivali’nde de etkinlikleri, özel lezzetleri ve şık sunumları ile kahve severler ile buluşacak.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir Cevap Yaz

Yerel Haber Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *