«
  1. Anasayfa
  2. Magazin
  3. Rabia Soytürk Kendimi Eleştiriyorum

Rabia Soytürk Kendimi Eleştiriyorum

rabia-soyturk-kendimi-elestiriyorum.jpg

Star’da yayımlanan “Duy Beni” dizisinde Ekim karakterine hayat veren Rabia Soytürk, hayatına dair merak edilenleri MAG Ekim sayısında anlattı. Oyunculuğuna dair açıklamalarda bulunan Soytürk “Ben de çoğu meslektaşım gibi kendimi eleştiriyorum elbette; ama iyi bulduğum, keyif aldığım anlarda da kendimi izlemekten alıkoymuyorum. Mahrum etmiyorum yani. İyi yaptıysam, o sahneyi doya doya izliyorum. Bir noktada da oradan besleniyorum” dedi.

 

“Spor; kendimi iyi hissetmemi sağladığı için genel olarak güne başlarken ya da gün sonunda yaptığımda ruhsal ve fiziksel olarak beni rahatlatıyor.”

 

“Ben de çoğu meslektaşım gibi kendimi eleştiriyorum elbette; ama iyi bulduğum, keyif aldığım anlarda da kendimi izlemekten alıkoymuyorum.”

 

“Bundan on yıl sonraki Rabia’ya şöyle demek isterim: “Kendine iyi bak, sağlığını koru. Kavuştuğumuzda yine sarılalım olur mu? Küsme bana.”

 

“Ev insanıyımdır. Konfor alanımın tamamı evime ve aileme ait diyebilirim.”

 

“Yaptığım işin karşılığı olarak etrafımdan gördüğüm ilgi hoşuma gidiyor. Elbette ulaştığım nokta beni mutlu ediyor.”

  

Başarılı oyunculuğuyla geniş bir hayran kitlesine ulaşan, kendisini ekranlarda ilk kez Şahsiyet dizisindeki Süveyda karakteriyle gördüğümüz Rabia Soytürk MAG Ekim sayısının konuğu oldu. Star TV’de yayımlanan Duy Beni dizisindeki karakteri ile ilgili konuşan Soytürk “Ekim; derdi olan, bu dertlerini haykırmasına rağmen kimseye duyuramayan bir karakter. Dolayısıyla haykırmanın dışına çıkıp başka çözüm yolları bularak kendini ifade etmeyi öğrenen, vazgeçmeyen ve vazgeçmeyi hiç sevmeyen bir karakter” dedi.  Bundan on yıl sonraki Rabia’ya neler söylemek isterdiniz? sorusunu da samimiyetle cevaplayan Soytürk “Kendine iyi bak, sağlığını koru. Kavuştuğumuzda yine sarılalım olur mu? Küsme bana.”

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir Cevap Yaz

Yerel Haber Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *